Elektrozawory o zasilaniu 24 V AC

Elektrozawory o zasilaniu 24 V AC

Firma Lupus posiada bardzo bogatą ofertę elektrozaworów w tej klasie, zarówno pod względem urozmaicenia produkowanych serii jak wielu modeli, różniących się między innymi średnicą przepustu (od ¾” do 2”). Wykorzystywane są do zakładania nawodnień na zróżnicowanych terenach, zarówno dla niewielkich ogrodów przydomowych jak i dużych obszarów komercyjnych bądź polowych. Na terenach gdzie występuje zanieczyszczona woda, stosowane są filtry które zapobiegają np. zapiaszczeniu i zapychaniu się elektrozaworów. W zależności od serii i modelu jest możliwość regulacji przepustowości wody oraz ciśnienia za pomocą specjalnego regulatora. 

  • Filtruj
  • Switch to grid layout
  • Swtich to table layout

Najbardziej wytrzymałe zawory w swojej klasie! Zawór PGA dzięki uszczelce pomiędzy dolną a górną częścią korpusu gwarantuje niezawodną prace w każdych warunkach. Zawory tej serii...

Jedyny zawór na rynku wyprodukowany specjalnie dla systemów mikrozraszania, który skutecznie radzi sobie z niskimi wartościami natężenia przepływu wody (45,4 do 1800 l/h).

Wszechstronność, przystępna cena i wygoda – czynności konserwacyjne jeszcze nigdy nie były takie proste!

Plastikowe elektrozawory - dobry wybór. Podwójna filtracja. Odporna, wyrównująca ciśnienie membrana. Energooszczędna cewka cewka z wbudowanym trzpieniem oraz 200 mikronowym filtrem.

Art.: PGV-100/101

Czujnik przepływu. Regulator ciśnienia Accu-Sync®. Opcjonalnie instalowany kapsel oznaczający wodę zrekultywowaną. 

Art.: PGV-101/101

Czujnik przepływu. Regulator ciśnienia Accu-Sync®. Opcjonalnie instalowany kapsel oznaczający wodę zrekultywowaną. 

Adres firmowy

LUPUS - Systemy nawadniające

ul. Warszawska 617
05-082 Wojcieszyn

Dane kontaktowe

tel. 22 487 16 44 - Sklep
tel. 794 004 400 - Projekty, Montaż
tel. 883 045 045 - Trawniki

Social media