O Nas

Firma LUPUS to przede wszystkim

Image

Doświadczenie

Już od ponad 15 lat dynamicznie rozwijamy się w sektorze usług i sprzedaży automatycznych systemów nawadniania. Nasz wykwalifikowany zespół nieustannie rozwija się, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.
Image

Stabilność

O stabilności firmy LUPUS świadczy wieloletnie utrzymanie swej wysokiej pozycji na rynku. Pracujemy nad ciągłym rozwojem oraz utrzymaniem jakości.  Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całej Polski.
Image

Rzetelność

Naszym głównym priorytetem jest precyzyjne i rzetelne wykonywanie powierzanych nam zadań. 
Dla Nas każdy klient 
jest równie ważny.

Image

Gwarancja

Firma Lupus gwarantuje Państwu najwyższą jakość w zakresie Projektowania, Wykonawstwa, Serwisu, i Sprzedaży. Na wszelkie świadczone usługi oraz sprzedawane produkty dajemy Państwu gwarancje.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą zarówno detaliczną jak i hurtową wszelakiej armatury związanej z systemami nawadniającymi.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty najlepszych producentów na rynku takich jak: Hunter, Rain Bird, Unidelta, Irriga. Dzięki tak dużemu asortymentowi jesteśmy w stanie zrealizować nawadnianie zarówno dużych obiektów typu boiska szkolne, uprawy rolne, jak i małych terenów przy domowych. Dla Nas każdy klient jest równie ważny.

Firma LUPUS zajmuje się nie tylko handlem systemów nawadniających, ale również usługami związanymi z ich instalacją oraz serwisem.  W ostatnim czasie powiększyliśmy naszą ofertę o zakładanie trawników

Na wszystkie produkty zakupione  w naszym sklepie oraz wykonane usługi udzielamy gwarancji. Dodatkowo stworzyliśmy atrakcyjną  ofertę dla firm zajmujących się instalacją systemów nawadniających.

Zapraszamy serdecznie do naszej placówki, a już teraz do zapoznania się z Naszą ofertą.

Adres firmowy

LUPUS - Systemy nawadniające

ul. Warszawska 617
05-082 Wojcieszyn

Dane kontaktowe

tel. 22 487 16 44 - Sklep
tel. 794 004 400 - Projekty, Montaż
tel. 883 045 045 - Trawniki

Social media