Poradnik

Nawożenie trawnika jest jednym z ważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych. Trzeba pamiętać, że płytko korzeniąca się trawa dość szybko zużywa substancje odżywcze z wierzchnich warstw gleby, dlatego tak ważne jest dodatkowe dostarczanie niezbędnych substancji. Odpowiednie nawożenie trawnika sprawia, że ma on piękny, ciemnozielony kolor oraz gęstą darń i jest odporny na choroby, a także niekorzystne warunki, takie jak mróz czy susza. Dzięki systematycznemu nawożeniu trawnik będzie ozdobą ogrodu lub przydomowej przestrzeni przez cały rok.

Kiedy zakładać trawnik?

Piękny, zielony dywan. Zadbany trawnik to prawdziwa ozdoba zarówno dużego ogrodu, małego ogródka, jak i przestrzeni otaczającej dom. Chociaż kolorowe rośliny i drzewka ozdobne mogą wydawać się nam bardziej spektakularne, toKiedy zakładać trawnik?y dobrze rósł i cieszył oko, powinien być założony w odpowiedniej porze.

System automatycznego nawadniania

Piękny i wypielęgnowany ogród to atut każdego domu. Zwykle rodzaj ogrodu i jego roślinność dobieramy stylistycznie do bryły budynku, powierzchni jaką dysponujemy oraz własnych upodobań. Możliwości aranżacji przestrzeni ogrodowej są obecnie wręcz nieograniczone: od wymyślnych nasadzeń, przez zróżnicowaną architekturę po fantazyjne dodatki jak wodospady i oczka wodne. Niezależnie od tego jaką powierzchnią ogrodu dysponujemy już na etapie jego projektowania powinniśmy przemyśleć wiele ważnych dla jego użytkowania aspektów.

Automatyzacja naszego życia codziennego jest coraz większa. Producenci wszelkiego rodzaju sprzętów prześcigają się w udogodnieniach, mających na celu ułatwienie klientom funkcjonowania w zabieganej codzienności. Mamy już możliwość zdalnego sterowania urządzeniami AGD czy tzw. inteligentne domy, a teraz naprzeciw potrzebom klientów wychodzą także producenci systemów nawadniających.

Adres firmowy

LUPUS - Systemy nawadniające

ul. Warszawska 617
05-082 Wojcieszyn

Dane kontaktowe

tel. 22 487 16 44 - Sklep
tel. 794 004 400 - Projekty, Montaż
tel. 883 045 045 - Trawniki

Social media

© 2018 „LUPUS”. All Rights Reserved.
projekt i wykonanie: webmania.pl
Zakładanie trawników i systemy nawadniające: Warszawa, Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Stare Babice, Podkowa Leśna, Pruszków, Bąki, Gąsin, Malichy, Ostoja, Osiedle Staszica, Tworki, Osiedle Parkowe, Osiedle Prusa, Wyględówek, Żbików, Śródmieście, Milanówek, Łomianki, Grodzisk Mazowiecki, Izabelin, Brwinów, Sochaczew