Seria F

Seria F

Seria F jest robotem z najwyższej półki. Jego przemyślana konstrukcja sprawia, że jest solidny i niezawodny. Pracuje z wysoką wydajnością na każdym rodzaju terenu, obsługując obszary robocze o powierzchni do 5000 metrów kwadratowych. Jest wyposażony w wysokowydajne akumulatory, które pozwalaj na ciągłą pracę przez 7 godzin bez konieczności zatrzymywania się i ładowania. Moduł Connect (modele “S”) sprawia, że roboty są niezwykle efektywne i innowacyjne. System GPS umożliwia mapowanie całego koszonego obszaru, optymalizując pracę robota poprzez unikanie nadmiernego koszenia tych samych miejsc. 

  • Filtruj

Advanced search

 

MAPOWANIE OGRODU Sat Dynamic Memory Cut

 

Roboty Wiper Premium są odpowiednie dla każdego rodzaju trawnika. Z łatwością radzą sobie z nierównym terenem, z wzniesieniami i różnicami poziomów. Mocne silniki wytwarzane w Europie pozwalają uzyskać bardzo dobrą przyczepność, która umożliwia robotowi bezproblemowe koszenia na nieregularnym, nierównym terenie i nachyleniu do 75%, zapewniając równomierne pokrycie obszaru koszenia również dzięki doskonałej wydajności cięcia.

Zaawansowane algorytmy pracy, przy wykorzystaniu systemu GPS oraz systemu „Sat Dynamic Memory Cut”, pozwalają robotom Wiper Premium na wykrywanie i mapowanie całej powierzchni trawnika, co skutkuje równomiernym pokryciem na każdym obszarze, przy jednoczesnym skróceniu czasu koszenia całej powierzchni. Wiper Premium sprawi, że Twój ogród będzie w idealnym stanie, a Ty będziesz mógł cieszyć się wolnym czasem.  

 

+INFINITY

System, który pozwala na pracę w zespole.

Innowacyjny system nawigacji, który umożliwia wielu robotom koszącym zarządzanie tym samym obszarem w inteligentny i zintegrowany sposób.

Pracuje w każdych warunkach

Wszystkie nasze roboty mogą pracować w deszczu i są wyposażone w ochronę przed strumieniami wody IPX.

Wiper Premium to zaawansowany robot przeznaczony do pracy w każdych typowych warunkach pogodowych. Czujnik deszczu, który można ustawić w zależności od potrzeb, automatycznie zarządza pracą robota. Dzięki temu Twój trawnik będzie idealnie skoszony i zadbany.

Close

  • Switch to grid layout
  • Swtich to table layout
Kategoria: Seria F
Art.: F 35S

  13 332,52 zł (netto) 16 399,00 zł (brutto)  

Kategoria: Seria F
Art.: F50S

  15 608,94 zł (netto) 19 199,00 zł (brutto)  

Adres firmowy

LUPUS - Systemy nawadniające

ul. Warszawska 617
05-082 Wojcieszyn

Dane kontaktowe

tel. 22 487 16 44 - Sklep
tel. 794 004 400 - Projekty, Montaż
tel. 883 045 045 - Trawniki

Social media