Seria YARD

Robot koszący Wiper Premium 2000 S (20000 m2)

Drukuj
Kategoria: Seria YARD
Art.: 2000 S

 

56 909,76 zł (netto)

69 999,00 zł (brutto)

 

SERIA YARD: AUTOMATYZACJA DUŻYCH POWIERZCHNI

 

Seria Yard została zaprojektowana z myślą o tych, którzy chcą zautomatyzować cięcie dużych powierzchni, zmniejszając ogólne koszty zarządzania (praca i konserwacja), a jednocześnie mieć stale koszony teren zielony. Yard zawsze był robotem o najwyższej wydajności. Dalej udoskonalana i zaawansowana technologicznie, zapewnia najlepsze rezultaty cięcia przy prawdziwej niezawodności w pracy.

Wyposażony w elektronikę najnowszej generacji o nieskończonych zasobach, dodatkowo podnosi swoje właściwości dzięki wykorzystaniu technologii CAN BUS. System ten umożliwia robotowi przechowywanie i przesyłanie wielu danych na jednej linii, jednocześnie dostarczając i zarządzając urządzeniami peryferyjnymi, które jednocześnie pracują w różnych sytuacjach. System ten pozwala na samozarządzanie i jednocześnie samodiagnozę robota, który praktycznie jest w stanie przywrócić i skorygować sytuacje anomalne. Dzięki temu robot normalnie jest w stanie samodzielnie wznowić pracę cięcia.

Siła komponentu elektronicznego i zaawansowanego oprogramowania do zarządzania jest następnie wspierana przez wysokowydajne, niezawodne i trwałe komponenty mechaniczne. Wydajne baterie litowe, w które wyposażony jest Yard, pozwalają robotowi ciąć bez przerwy do 11 kolejnych godzin (w zależności od akumulatora).

 

Panel sterowania z dużym wyświetlaczem TOUCH SCREEN do wprowadzania i edycji parametrów cięcia. Zarządzanie lokalne i zdalne za pośrednictwem aplikacji My Robot Wiper i modułu Connect (standard we wszystkich modelach Yard)
Konstrukcja nośna robota wykonana na 3 niezależnych i uchylnych korpusach. Dopasowanie zespołów tnących do profilu podłoża. Wysoka przyczepność tylnych kół gwarantująca doskonałą przyczepność w każdych warunkach cięcia cutting
Elektryczna regulacja wysokości koszenia z panelu sterowania lub przez aplikację. Automatyczny system zarządzania wysokością koszenia na podstawie wysiłku wykrytego przez robota (tylko w Yard 2000 S)

 

Model

Climber

Max. Powierzchnia [m2]

20 000

Ilość stref

8

Bateria Li-ion

2x7.5 Ah

Czas pracy / czas ładowania [h]

11:00 / 10:00

Szerokość koszenia [cm]

84 (3 ostrza)

Silnik

bezszczotkowy

Koła

Flex rubber

Interfejs użytkownika

dotykowy

Moduł Connect

TAK

 

Zapytaj o ten produkt

Adres firmowy

LUPUS - Systemy nawadniające

ul. Warszawska 617
05-082 Wojcieszyn

Dane kontaktowe

tel. 22 487 16 44 - Sklep
tel. 794 004 400 - Projekty, Montaż
tel. 883 045 045 - Trawniki

Social media