Serwis i zakładanie automatycznych systemów nawadniania Jabłonna

Firma LUPUS oferuje Państwu swoje usługi z zakresu zakładania automatycznych systemów nawadniania już od ponad 15 lat. Przez ten czas rozwinęliśmy swój park maszynowy kilkakrotnie, poszerzyliśmy także znacząco zakres usług. Wszystko po to, abyśmy mogli kompleksowo zająć się Państwa ogrodem i wyposażyć go we wszelkie niezbędne akcesoria. Cechujemy się stabilnością, rzetelnością i uczciwą gwarancją na wszystkie nasze usługi oraz produkty. Od początku swojego istnienia znajdujemy się wśród liderów w tej branży, co świadczy o naszym zaangażowaniu i dokładnym przygotowaniu do każdego zlecenia. Każde zadanie jest dla nas równie ważne - niezależnie od tego czy jest to mały ogródek przydomowy, czy wielki kompleks boisk szkolnych.

Swoje usługi oferujemy Państwu na terenie całego kraju. Jednak z doświadczenia wiemy, że najwięcej Klientów trafia do nas z Warszawy i okolic, tj. z takich miejscowości, jak: Stare BabicePodkowa LeśnaPruszkówMilanówekŁomiankiKampinosIzabelinGrodzisk Mazowiecki, SochaczewOżarów MazowieckiZąbkiMarki, Legionowo, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Wilanów.

LUPUS Jabłonna - niezawodny partner

W związku z rosnącym zainteresowaniem z zakresu robotów koszących, chcielibyśmy przedstawić Państwu nieco więcej informacji na ten temat. Jest to stosunkowo nowy dział w naszej ofercie, który stale rozwijamy, a o który pytają Państwo najczęściej w kontekście dodatków do już gotowego ogrodu. 

Oferujemy roboty koszące Wiper Premium z kilku dedykowanych serii. Poniżej przedstawiamy kilka słów na temat każdej z nich.

Seria I

To roboty, które najlepiej sprawdzą się w małych ogrodach. Maszyny są bardzo ciche, lekkie i łatwe do przenoszenia. Jednocześnie cechuje je wysoka wydajność, a także bezproblemowe radzenie sobie z nierównościami - są w stanie pracować na nachyleniach do 45%.

Seria C

To nadal małe i zwinne maszyny, ale już z dużą większą precyzją cięcia, która ma znaczenie przy większych obszarach (do 1800 metrów kwadratowych). Wyposażone w zaawansowane technologicznie możliwości sterowania. Są niezawodne i kompaktowe. 

Seria K/KS/KXL

To roboty stworzone w inny sposób, na nowej ramie modułowej. Inaczej zostały tu rozmieszczone części tnące oraz serce robota. Dzięki takiemu podziałowi, robot idealnie może dopasować się do powierzchni i wykonać pracę nawet na nierównych, trudnych terenach. Komunikacja z robotem jest całkowicie zdalna, dzięki czemu można go zaprogramować z każdego, dogodnego dla nas miejsca. Jesteśmy pewni niezawodności robotów z tej serii, dlatego możemy przedłużyć gwarancję na ich użytkowanie aż do 6 lat.

Seria F

To bardzo solidna maszyna, która poradzi sobie na dużym terenie (do 5000 metrów kwadratowych). Jest w stanie pracować ciągiem przez 7 godzin, bez konieczności podłączenia do stacji ładującej.

Seria P70S

Roboty z tej serii oferują przede wszystkim duży zasięg działania i równomierną pracę na dużych terenach. To roboty do zadań specjalnych. Cechują się niezawodną mechaniką i bardzo cichą pracą. 

Seria CLIMBER

Są to roboty wykorzystywane przede wszystkim na dużych wzniesieniach, nawet do 75%. Są jednocześnie bardzo zwrotne i z łatwością wykonują swoją pracę. 

Seria YARD

To specjalna seria, która została stworzona dla osób, które chcą cieszyć się zielonym ogrodem cały czas, a jednocześnie wymagają zbilansowania kosztów użytkowania (oraz konserwacji) w połączeniu z maksymalną automatyzacją cięcia dużych powierzchni. Są to maszyny prawdziwie niezawodne i dostosowane do najbardziej wymagających potrzeb.

Kompleksowe usługi LUPUS Jabłonna

Poza robotami koszącymi, doskonale znają nas Państwo z innych usług, jakie świadczymy w ogrodach oraz na wszelkich terenach zielonych. 

Najbardziej inwazyjną usługą, do której potrzebujemy odpowiedniego przygotowania i parku maszynowego, jest wiercenie studni głębinowych. 

Studnie głębinowe to doskonała alternatywa dla wodociągów. Studnie tego rodzaju wykonujemy przy pomocy wiertnicy, a ich głębokość często przekracza 10 metrów (co odróżnia ten rodzaj studni od tradycyjnej studni kopanej). Woda, którą uzyskujemy podczas korzystania ze studni głębinowej, jest o wiele bardziej czysta niż ta pobierana z sieci wodociągowej. Warto przemyśleć wykop studni głębinowej w swoim ogrodzie, nawet jeśli miałaby być tylko alternatywnym ujęciem wody. 

Kolejną usługą, którą stworzyliśmy specjalnie z myślą o kompleksowej obsłudze naszych Klientów, jest zakładanie trawników z siewu z rolki. Czym różnią się od siebie te dwa rodzaje trawników?

Trawnik z siewu jest inaczej nazywany trawnikiem tradycyjnym. Dobrym czasem na jego zaplanowanie jest przełom marca i kwietnia. Mieszankę nasion na trawnik z siewu musimy dobrać do warunków panujących w ogrodzie, w czym oczywiście zawsze jesteśmy w stanie Państwu pomóc. Nasiona zaczynają kiełkować po ok. 2 tygodniach od wysiania, jednak należy pamiętać, że najlepiej jest nie wchodzić na trawnik aż do pierwszego koszenia. 

Trawnik z rolki to nowszy i szybszy sposób układania trawnika. Jest jednak nieco droższy i z tego względu wybierają go raczej właściciele ogrodów przydomowych, podczas gdy na większych terenach nadal najczęściej spotykamy trawniki z siewu. Trawnik z rolki możemy zacząć użytkować już po kilku dniach od położenia, jednak nie może być to zbyt intensywne użytkowanie. Należy pamiętać, że pierwsze koszenie wykonujemy dopiero, gdy trawa osiągnie około 8 cm i nie przycinamy jej całkowicie, ale o około 2-3 cm. W ten sposób zapewnimy jej prawidłowy wzrost w kolejnych etapach. 

Systemy nawadniające w ofercie LUPUS Jabłonna

Głównym obszarem naszej działalności i tym, od czego zaczynaliśmy układać ofertę, są automatyczne systemy nawadniania. Możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy jednymi z niewielu profesjonalnych firm, dla których nawadnianie ogrodu nie ma naprawdę żadnych tajemnic. Pracowaliśmy na różnego rodzaju glebach, nawet tych najbardziej suchych i teoretycznie nie nadających się do wykorzystania. Pomagaliśmy niejednokrotnie uratować rośliny, które były źle podlewane przez dłuższy czas. Odpowiednio dobrane systemy nawadniające potrafią zamienić nieciekawy ogród w piękny element krajobrazu, cieszący oko nie tylko w sezonie wiosenno-letnim. 

Od czego należy zacząć zakładanie nawodnień?

Podstawą jest wykonanie dobrego projektu, uwzględniającego miejsca, które mają być podlewane bardziej intensywnie oraz te, które należy całkowicie wykluczyć z podlewania. Ważne jest umieszczenie na planie wszelkich budynków i elementów stałych. Po otrzymaniu prawidłowego szkicu, możemy rozpocząć planowanie, jak ma wyglądać Państwa automatyczne nawadnianie. Plan oczywiście tworzymy wspólnie z uwzględnieniem Państwa sugestii. Następnie umawiamy się na montaż całej instalacji, zarówno tej podziemnej, jak i np. linii kroplujących. Przeprowadzamy szkolenie z obsługi panelu sterującego, który również montujemy we wskazanym przez Państwa miejscu. Po wykonaniu usługi, do Państwa dyspozycji pozostaje nasz serwis nawodnień, gotowy stawić się na miejscu za każdym razem, kiedy tylko jest taka potrzeba. I choć według opinii naszych Klientów naprawa nawodnień nie jest im potrzebna bardzo długo, to prosimy pamiętać o tym, aby zgłaszać się do nas z każdą wątpliwością. Łatwiej bowiem jest wymienić drobną część, która uległa zniszczeniu, niż czekać aż zepsuje się większa część instalacji - czego nikt z nas by nie chciał. Prosimy nigdy nie zwlekać z kontaktem do nas. Jeśli przedstawiony problem nie wymaga osobistej wizyty, a jest to np. tylko wątpliwość co do sposobu użytkowania panelu sterującego lub zmiany ustawień, wtedy zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Na naszej stronie www znajdą Państwo numery telefonów do odpowiednich działów, gdzie do Państwa dyspozycji są eksperci gotowi udzielić natychmiastowej pomocy. Zachęcamy do kontaktu - najbardziej zależy nam na tym, aby nie mieli Państwo żadnych problemów z użytkowaniem zainstalowanych systemów.

LUPUS Jabłonna - w czym jeszcze możemy Państwu pomóc? 

Przez wiele lat naszej działalności, wypracowaliśmy ofertę, która wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom zarówno w kwestii jakości, jak i czasu oraz sposobu jej przygotowania. Nasz stacjonarny sklep z systemami nawadniającymi cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem już od długiego czasu. Najczęściej odwiedzają nas Klienci z Warszawy i okolic (Stare Babice, Podkowa Leśna, Pruszków, Milanówek, Łomianki, Kampinos, Izabelin, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Ożarów mazowiecki, Ząbki, Marki, Legionowo oraz wiele innych). Jesteśmy dla Państwa dostępni również mailowo oraz telefonicznie, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, możemy również umówić się na spotkanie osobiście. Sklep z nawadnianiem LUPUS to nie tylko sprzedaż nawodnień, lecz również profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniej oferty. Zaprojektujemy Państwa ogród od A do Z. Dopasujemy odpowiednie rozwiązania, uwzględnimy maksymalny budżet, a harmonogram prac ustalimy tak, aby w jak najmniejszym stopniu ingerował w Państwa codzienne obowiązki. Nie bez powodu wypracowaliśmy sobie opinię, że zakładanie nawadniania z nami to sama przyjemność!

Najczęściej wyszukiwane frazy

  • koszenie trawy Jabłonna
  • trawa z rolki Jabłonna
  • zakładanie trawników Jabłonna
  • wiercenie studni głębinowych Jabłonna

Adres firmowy

LUPUS - Systemy nawadniające

ul. Warszawska 617
05-082 Wojcieszyn

Dane kontaktowe

tel. 22 487 16 44 - Sklep
tel. 794 004 400 - Projekty, Montaż
tel. 883 045 045 - Trawniki

Social media