Serwis i zakładanie automatycznych systemów nawadniania Legionowo

Po czym można poznać profesjonalną firmę zajmującą się nawadnianiem? Między innymi po wszechstronnej możliwości kontaktu z jej Pracownikami i możliwości zadawania pytań w dogodnych godzinach oraz formach.

W sieci, szczególnie w sezonie wiosenno-letnim, znaleźć można wiele ofert związanych z zakładaniem nawadniania w ogrodach przydomowych. Wielu Klientów daje się skusić niskim cenom, nie patrząc na to, czy wykonanie będzie bezpieczne, trwałe i czy mają zagwarantowany serwis nawodnień po ich założeniu. Dlatego poniżej przedstawiamy kilka ważnych zasad, które powinni Państwo wziąć pod uwagę szukając odpowiedniego Wykonawcy dla Państwa zlecenia:

Pierwszy kontakt

Na wstępie na pewno mają Państwo mnóstwo wątpliwości i pytań odnośnie układu systemu nawadniającego, wydzielania stref, samej automatyki. Czy firma, którą jesteście zainteresowani, ma na swojej stronie www prawidłowo działający numer telefonu? Czy są podane godziny do kontaktu? Na stronie LUPUS znajdziecie Państwo nie tylko wszystkie potrzebne dane, ale też kilka numerów telefonów przekierowujących do odpowiedniego działu.

Plan systemu

Przed przystąpieniem do profesjonalnego rozrysowania wszystkich elementów, powinni Państwo otrzymać prośbę o naszkicowanie swojego ogrodu z zaznaczeniem stref, które powinny być bardziej lub mniej podlewane. Jeśli posiadają Państwo jakieś bardziej wymagające rośliny, również powinno być to zaznaczone. W LUPUS zawsze prosimy także o zmierzenie ciśnienia w swojej instalacji oraz o przeliczenie przepływu - oczywiście oferujemy pomoc w zrealizowaniu tego zadania. Zawsze także prosimy o wspomniany wyżej plan z uwzględnieniem dodatkowych chodników, pomieszczeń gospodarczych, czy tarasu. Tylko tak przygotowany plan pozwoli na stworzenie wiążącej wyceny rozłożenia nawodnień. Prosimy pamiętać, że aby systemy nawadniające działały prawidłowo - muszą zostać wcześniej skrupulatnie zaprojektowane.

Czytelna wycena

Prawidłowa i rzetelnie sporządzona wycena to bardzo ważny element każdego zlecenia. Państwo musicie dokładnie wiedzieć za co będą pobierane opłaty. Istotne jest także podanie szacowanej finalnej kwoty za całość zamówienia. Tylko w takiej formie, można uniknąć wielu niedomówień na późniejszych etapach.

Terminowość

Nasze doświadczenie i profesjonalny zespół Pracowników pozwala na dotrzymywanie terminów zleceń ustalonych wcześniej z Państwem. Nie musimy przekładać prac, ponieważ zawsze znajdziemy zastępstwo w przypadku nagłej awarii. Możecie Państwo spokojnie zaplanować sobie czas, w którym pojawimy się w Państwa ogrodzie.

Przeszkolenie

Mamy świadomość, że nie dla każdego elektroniczna obsługa systemów nawadniających, jest rzeczą oczywistą. Dlatego po zakończeniu prac oferujemy krótkie szkolenie, które w wyczerpujący sposób wyjaśni wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy, że już po kilku informacjach stwierdzicie Państwo, że nasze automatyczne systemy nawadniania są bardzo intuicyjne i ich obsługa nie będzie sprawiała żadnych problemów. Oczywiście jeśli zachodzi taka potrzeba, jesteśmy zawsze dla Państwa dostępni, aby raz jeszcze wytłumaczyć wszelkie zagadnienia.

Obsługa posprzedażowa

W zakresie usług firmy LUPUS jest naprawa nawodnień (w tym także modernizacja i rozbudowa systemów nawadniających, przygotowanie instalacji przed sezonem wiosennym i okresem jesienno-zimowym), jeśli zajdzie taka potrzeba. Wystarczy telefon bądź e-mail z opisem problemu, a na miejscu pojawi się nasz Pracownik i szybko usunie usterkę. Nie zwlekajcie Państwo z kontaktem - im szybciej zostaną usunięte nieprawidłowości, tym mniejszy wpływ będą miały na eksploatację pozostałych elementów. To bardzo ważne, aby zawierając umowę z firmą oferującą zakładanie nawodnień mieć także taki serwis w swoim pakiecie.

Dodatkowe usługi

Kolejną rzeczą, na którą możemy zwrócić uwagę przy nawiązywaniu współpracy z firmą zakładającą systemy nawadniające, jest to, czy oferuje ona jakieś dodatkowe usługi powiązane z działalnością główną. LUPUS działa na rynku już od kilkunastu lat, stale rozbudowuje swój park maszynowy i w związku z tym możemy Państwo zaoferować także dodatkowy zakres prac, taki jak:

  • zakładanie trawników z siewu z rolki - specjalizujemy się w obu rodzajach trawników. Oba rodzaje są tak samo trwałe i tak samo cieszą oko, choć różnią się sposobem ich tworzenia, ceną, a także pielęgnacją. Jednak tak samo w jednym, jak i w drugim przypadku, bardzo ważne jest przygotowanie podłoża przed przystąpieniem do założenia trawnika. Musimy być pewni, że gleba ma odpowiednie właściwości. Jeśli planujemy w tym miejscu automatyczne nawodnienie lub linie kroplujące, muszą zostać one położone przed (lub najpóźniej w trakcie) układania trawnika. Takie działania spowodują, że będziemy przez wiele lat cieszyć oko pięknym i trwałym trawnikiem. Dodatkowo, proponujemy Państwu zakładanie zabezpieczeń przeciwko kretom (aby nie dopuścić do zniszczeń trawnika).
  • wiercenie studni głębinowych - wiele lat pracy w branży pozwoliło nam na założenie własnego parku maszynowego, obsługującego wykopy nawet na dużych głębokościach. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa odwierty pod studnię głębinową, która będzie jedynym lub dodatkowym źródłem wody w domu. Tego rodzaju rozwiązania cieszą się rosnącą popularnością w ogrodach przydomowych, ze względu na fakt, że woda ze studni głębinowej wykazuje dużo większą przejrzystość i jest zwyczajnie czystsza, niż woda z sieci wodociągowej. Warto rozważyć założenie studni głębinowej na swojej działce.
  • roboty koszące - w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane technologicznie roboty koszące. Urządzenia te są bardzo wygodne, pozwalają oszczędzić nasz czas, a jednocześnie bardzo dobrze wykonują swoją pracę. W modelach bardziej zaawansowanych możemy z poziomu dowolnego urządzenia ustawić czas, zakres działania, strefy wymagające większej częstotliwości koszenia albo takie, gdzie robot ma nie poruszać się wcale. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że urządzenie samo wraca do stacji dokującej jeśli otrzyma sygnał o słabej baterii - nie musimy o tym pamiętać. Roboty koszące cieszą się stale rosnącą popularnością na rynku.

Sklep stacjonarny LUPUS - oferta dla miejscowości Legionowo

Bardzo cieszy nas fakt, że możemy Państwu zaoferować również wizytę w naszym sklepie stacjonarnym, którego adres znajdziecie Państwo na naszej stronie www. Nasz sklep z systemami nawadniającymi najczęściej obsługuje Klientów z Warszawy i okolic, tj. takich miejscowości jak: Stare Babice, Podkowa Leśna, Pruszków, Milanówek, Łomianki, Kampinos, Izabelin, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Ząbki, Marki oraz wielu innych. Jednakże zapraszamy Państwa z każdego zakątka kraju. Oferujemy produkty wyłącznie najlepszych producentów, takich jak: Rain Bird, Unidelta, Irriga, Hunter. Praca na profesjonalnych komponentach umożliwia nam zakładanie nawadniania nie tylko w przydomowym ogrodzie, ale także na większych obiektach jak boiska sportowe, parki, pola uprawne czy szkółki sadownicze. Podejmujemy się każdego zlecenia.

Nasz sklep z nawadnianiem zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną. W sprzedaży znajdą Państwo takie części, jak: zraszacze, dysze, sterowniki, czujniki, elektrozawory, kolektory i śrubunki, studzienki, rury PE, linie i taśmy kroplujące, złączki, mikrozraszacze, filtry, pompy, dozowniki oraz inne akcesoria. Na wszystkie nasze produkty oraz usługi udzielamy Państwu gwarancji. Nasi Pracownicy są dla Państwa dostępni również pod dedykowanym numerem telefonu oraz e-mailem, na który możecie Państwo wysyłać zapytania.

LUPUS Legionowo - doświadczony zespół, profesjonalna obsługa

Wszystkie elementy, jakie opisaliśmy Państwu powyżej, z całą pewnością skupiają się ku stwierdzeniu, że LUPUS do solidny Partner do współpracy. Dla nas automatyczne nawadnianie nie ma żadnych tajemnic. Dysponujemy odpowiednią wiedzą zarówno na etapie przygotowania, szkicowania, wyceniania, jak i podczas zaawansowanych prac na miejscu. Sprzedaż nawodnień, które często opisujecie Państwo jako niezawodne, sprawia nam przyjemność. Wiemy, że dzięki nam nawadnianie ogrodu jest dla Państwa przyjemnością, a nie uciążliwą pracą.

Dodatkowo zapraszamy również na naszą stronę www, która zawiera formularz do wysłania projektu Państwa ogrodu. Zamieściliśmy na niej również nasze przykładowe prace, omówiliśmy zakres usług oraz opisaliśmy kilka dodatkowych słów o naszej firmie. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku, która w tak kompleksowy sposób może zająć się automatycznymi systemami nawadniającymi. Stale się rozwijamy i już myślimy o dołączeniu w przyszłości kolejnych usług do naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nawiązując z nami współpracę, będą Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru.

LUPUS to lider na rynku w Warszawie i okolicach (Stare Babice, Podkowa Leśna, PruszkówMilanówek, Łomianki, Kampinos, IzabelinGrodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Ożarów MazowieckiZąbki, MarkiJabłonna, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Wilanów). Nawiązujemy również współpracę z innymi firmami zajmującymi się instalacją systemów nawadniających - zapraszamy do indywidualnego kontaktu w celu poznania szczegółów.

Najczęściej wyszukiwane frazy

  • koszenie trawy Legionowo
  • trawa z rolki Legionowo
  • zakładanie trawników Legionowo
  • wiercenie studni głębinowych Legionowo

Adres firmowy

LUPUS - Systemy nawadniające

ul. Warszawska 617
05-082 Wojcieszyn

Dane kontaktowe

tel. 22 487 16 44 - Sklep
tel. 794 004 400 - Projekty, Montaż
tel. 883 045 045 - Trawniki

Social media