Serwis i zakładanie automatycznych systemów nawadniania Marki

Po czym poznać profesjonalną firmę, oferującą sprzedaż nawodnień i serwis nawodnień na najwyższym poziomie? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na doświadczenie. LUPUS działa w branży już od ponad 15 lat, co przekłada się na wiele zrealizowanych zleceń, zarówno tych najprostszych, jak i najbardziej skomplikowanych lub położonych na rozległych terenach. 

Sprawdź, co jeszcze można znaleźć w naszej ofercie!

LUPUS - najlepsze systemy nawadniające - Marki

Podstawą naszej działalności są automatyczne systemy nawadniania i to na nich skupiamy się najbardziej. Współpracujemy z prywatnymi inwestorami (niewielkie powierzchnie, nawadnianie ogrodu przydomowego) oraz z gminami (automatyczne nawadnianie na terenach rekreacji, w parkach, boiskach szkolnych). Za każdym razem przed rozpoczęciem prac ustalamy indywidualny plan działania, drobiazgowo planujemy rozłożenie wszelkich linii kroplujących i zraszaczy tak, aby podlewanie było jak najbardziej efektywne dla danej grupy roślin. Dzięki temu późniejsza eksploatacja nie niesie za sobą żadnych problemów, jest prawie bezobsługowa i nie wymagająca poprawek. Ewentualna naprawa nawodnień w takim układzie również jest bardzo prosta i nie wymaga demontażu całego systemu. Z pełną odpowiedzialnością możemy zagwarantować, że jesteśmy naprawdę dobrzy w tym co robimy. 

Rzetelność to podstawa - LUPUS Marki

Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, otworzyliśmy w Wojcieszynie stacjonarny sklep z nawadnianiem, gdzie prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową armatury niezbędnej do prawidłowego działania systemów nawadniających. Sprzedajemy produkty wyłącznie najlepszych producentów, takich jak: Unidelta, Rain Bird, Hunter, Irriga. Najwięcej Klientów trafia do nas z Warszawy i okolic, tj. Stare Babice, Podkowa LeśnaPruszkówMilanówekŁomianki, Kampinos, Izabelin, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, ZąbkiLegionowoJabłonnaKonstancin-JeziornaPiasecznoWilanów i inne.

Na każdą z naszych instalacji dajemy długą gwarancję i zapewniamy pomoc posprzedażową. Jesteśmy bowiem przekonani, że tylko taka polityka firmy zapewni Państwu całkowitą satysfakcję z naszych usług. Ponadto, jeśli również prowadzicie Państwo firmę zajmującą się instalacją systemów nawadniających, proponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu z naszym Przedstawicielem - z pewnością zainteresuje Państwa nasza propozycja.

LUPUS - automatyczne systemy nawadniania Marki

Jeśli kiedykolwiek zastanawiali się Państwo, jak krok po kroku wygląda proces składania zamówienia i jakie usługi oferuje nasz sklep z systemami nawadniającymi, to poniżej przedstawiamy kilka słów na ten temat.

Zakładanie nawadniania rozpoczynamy od wizyty naszego fachowca w miejscu, gdzie cała instalacja ma być położona. Wspólnie tworzymy plan nawodnień z uwzględnieniem obszarów, które mają być bardziej i mniej podlewane. Możemy również niektóre powierzchnie całkowicie wykluczyć lub zainstalować linie kroplujące, które bardzo oszczędnie będą pobierać wodę. Nasze systemy nawadniające mogą być sterowane na zewnątrz lub wewnątrz budynku - to Państwo decydują, jakie rozwiązanie będzie najwygodniejsze. 

Kolejnym krokiem jest rozrysowanie przez naszych specjalistów całego planu instalacji, według Państwa wytycznych. Jeśli projekt zostanie zaakceptowany, umawiamy się na wykonanie prac. Zakładanie nawodnień w ogrodzie przydomowym trwa najczęściej ok. 2 dni. W tym czasie jesteśmy w stanie również położyć wybraną przez Państwa trawę z siewu bądź z rolki. 

Po zainstalowaniu całości i zakończeniu montażu, jesteśmy do Państwa dyspozycji w ramach obsługi posprzedażowej. W razie potrzeby zapewniamy szybki serwis i gwarancję na wszystkie zakupione produkty. 

Dlaczego warto zainstalować automatyczny system nawadniania?

Automatyczne nawadnianie zawsze będzie lepszym, bardziej korzystnym i oszczędnym rozwiązaniem w porównaniu do tradycyjnego podlewania roślin. Najlepiej zaplanować jego położenie jeszcze przed urządzeniem ogrodu, wtedy prace są najprostsze i najmniej inwazyjne. Zamontowanie nawadniania w późniejszym okresie również jest możliwe, jednak trzeba liczyć się z tym, że różne elementy ogrodu mogą zostać naruszone, a Państwa komfort podczas naszych prac będzie pomniejszony. 

Niewątpliwym plusem naszych instalacji jest fakt, że możemy poprzez nie podawać roślinom również niezbędne substancje odżywcze, witaminy i odpowiednie odżywki. Ilość i częstotliwość ich podawania uzależniona jest od konkretnego zapotrzebowania w każdej strefie. 

Ponadto muszą Państwo wiedzieć, że samo podlewanie odbywa się wczesnym rankiem lub późnym wieczorem, więc nie jest zupełnie uciążliwe i nie zakłóca Państwa codziennych obowiązków. Jeśli zachodzi taka potrzeba, można to oczywiście zmienić i ustalić indywidualny harmonogram włączania zraszaczy, w zależności od pogody za oknem, tj. innej dla pory suchej, a innej dla dni bardziej deszczowych bądź wilgotnych. Jest również możliwość zainstalowania czujników, które same będą sprawdzać poziom nawodnienia gleby i włączać podlewanie wtedy, kiedy rośliny (czy trawnik) będą miały za sucho.

LUPUS Marki - co jeszcze oferujemy

Oprócz opisanych powyżej automatycznych systemów nawadniania, posiadamy bogate doświadczenie w kilku innych dziedzinach, a mianowicie:

Zakładanie trawników z siewu z rolki - prace przy zakładaniu trawnika rozpoczynamy od analizy gleboznawczej. Musimy ocenić stan jej wilgotności i tendencje do przyjmowania nawodnienia w przyszłości. Dopiero z tak przygotowaną oceną możemy przystąpić do dobrania odpowiedniego systemu nawadniania pod wybrany trawnik. Oferujemy zakładanie trawników zarówno z siewu, jak i z rolki. Oba rodzaje cieszą się dużą popularnością i odpowiednio przygotowane cieszą oko przez wiele lat. Trawa z siewu jest metodą znaną wiele lat wcześniej niż rolka. Mieszankę traw, jaką będziemy używać, warto dobrać pod kątem wytrzymałości. Inną bowiem zastosujemy jeśli trawnik będzie pełnił tylko funkcje dekoracyjne, a inną jeśli trawnik będzie często uczęszczany. Trawa z siewu jest też dużo tańsza niż trawa z rolki i z tego względu wybiera ją duża grupa Klientów. 

Trawa z rolki natomiast ma co najmniej tyle samo zwolenników co przeciwników. Na plus przemawia przede wszystkim łatwość montażu (już po wyrównaniu i przygotowaniu podłoża). Mamy tutaj też dowolność, jeśli chodzi o porę zakładania takiego trawnika - np. późną jesienią nie będziemy już mogli zasiać trawy w tradycyjny sposób. Jeśli zaś chodzi o wady tej metody, to dość często, przy nieodpowiedniej pielęgnacji, trawnik z rolki zaczyna szybko żółknąć i może być nie do uratowania. Minusem jest też zauważalnie wyższa cena niż w przypadku trawy z siewu.

Wiercenie studni głębinowych - ciągle rozrastający się park maszynowy pozwala nam na zaoferowanie Państwu usługi wiercenia studni głębinowych. Warto wspomnieć, że własna studnia głębinowa to duża oszczędność dla gospodarstwa domowego. To również możliwość posiadania krystalicznie czystej wody z własnego źródła. Rozwiązanie to jest bardzo często wybierane przez właścicieli prywatnych posesji, a także domków letniskowych. Co prawda koszty zaprojektowania i zamontowania tego rodzaju studni są dość wysokie, jednak perspektywa nie bycia uzależnionym od sieci wodociągowej i nie płacenia comiesięcznych rachunków za wodę wynagradza to rozwiązanie każdemu, kto się na nie zdecydował. 

Roboty koszące - to rozwiązanie jest bardzo doceniane przez naszych Klientów. Podstawowy robot koszący nie jest dużym wydatkiem, a pozwala bardzo ograniczyć pracę w naszym ogrodzie. Jeśli dysponują Państwo większym budżetem, proponujemy zakup bardziej zaawansowanego technologicznie urządzenia, które można dopasować do Państwa indywidualnych potrzeb. Roboty koszące posiadają programy ustawione automatycznie lub takie, które można dowolnie modyfikować. Dużą zaletą i wygodą jest fakt, że możemy uruchamiać je z poziomu smartfona, więc nie trzeba pamiętać o dodatkowym pilocie czy pulpicie sterującym. Roboty same mogą wykonać i zapisać w pamięci mapę obszarów do koszenia oraz częstotliwość pracy. Można im także ustawić obszary wykluczone, po których nie mają się poruszać wcale. Jest to naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas.

LUPUS - zaufaj naszemu doświadczeniu - Marki

Zakres naszych usług stale dopasowujemy do Państwa potrzeb. Pracujemy w godzinach możliwie najdłuższych, aby móc Państwu pomóc bądź doradzić w każdym problemie związanym z automatycznym nawadnianiem. Szczególnym uznaniem cieszymy się wśród Klientów z Warszawy i okolic (m.in. Podkowa Leśna, Pruszków, Ząbki, Izabelin), ale nasze instalacje jesteśmy w stanie wykonać na terenie całego kraju. 

Nasi Pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę oraz kwalifikacje, aby pomóc Państwu w dobraniu i zaprojektowaniu najlepszych rozwiązań do Państwa ogrodów. Oprócz prywatnych inwestorów, chętnie nawiązujemy współpracę również ze wspólnotami mieszkaniowymi, gminami, czy właścicielami rozległych terenów zielonych. W zakładce “Kontakt” mogą Państwo znaleźć numery telefonów do odpowiednich działów i Specjalistów oraz nasz adres mailowy. Zapraszamy serdecznie.

Najczęściej wyszukiwane frazy

  • koszenie trawy Marki
  • trawa z rolki Marki
  • zakładanie trawników Marki
  • wiercenie studni głębinowych Marki

Adres firmowy

LUPUS - Systemy nawadniające

ul. Warszawska 617
05-082 Wojcieszyn

Dane kontaktowe

tel. 22 487 16 44 - Sklep
tel. 794 004 400 - Projekty, Montaż
tel. 883 045 045 - Trawniki

Social media