Serwis i zakładanie automatycznych systemów nawadniania Ożarów Mazowiecki

LUPUS to profesjonalna i doświadczona firma oferująca automatyczne systemy nawadniania. Bazując na naszych przekonaniach i opiniach o naszych produktach możemy śmiało stwierdzić, że systemy nawadniające to aktualnie konieczność, szczególnie w okresie letnim. Odpowiednie podlewanie roślin bowiem, nie jest czynnością łatwą jeśli weźmiemy pod uwagę zmienne czynniki pogodowe. Dużo większą skuteczność wykazuje automatyczne nawadnianie, które możemy dopasować do własnych potrzeb.

Aby jednak nawadnianie ogrodu działało poprawnie, niezbędne jest wyposażenie systemu nawadniania w kilkanaście elementów. Poniżej opisujemy pokrótce każdy z nich. 

Produkty firmy LUPUS - niezbędne wyposażenie nawadniania Ożarów Mazowiecki

Zraszacze  - w naszej ofercie znajdują się zraszacze wynurzalne (z podgrupami zraszacze statyczne i zraszacze rotacyjne) oraz zraszacze polowe. Te ostatnie montujemy na powierzchni i są wtedy zauważalne dla użytkowników. Jeśli zależy nam na większej estetyce i mamy takie możliwości techniczne - proponujemy montaż zraszaczy wynurzalnych, które zostają zakopane w gruncie.

Dysze - dzięki dyszom możemy dopasować odpowiedni kąt padania strumienia wody. Ustawianie dysz jest szybkie, łatwe i nie sprawia żadnej trudności naszym Klientom. Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości znanych producentów Rain Bird oraz Hunter.

Sterowniki - jest to ten element, dzięki któremu nasze automatyczne nawadnianie zupełnie nie wymaga codziennej ingerencji. Raz zaprogramowane, będzie nam służyć przez długi czas. Możemy dowolnie ustawić godziny podlewania, czas pracy, a nawet dni tygodnia. Montaż sterowników możliwy jest wewnątrz budynku, a także na zewnątrz. 

Czujniki - to bardzo ważny element każdego naszego systemu nawadniającego. Czujnik zawiesza podlewanie jeśli zauważy złe warunki pogodowe, takie jak niska temperatura czy opady deszczu. Dzięki niemu nie dopuścimy do przelania roślin. Jest także pomocny przy optymalizacji kosztów podlewania naszego ogrodu. W naszej ofercie znajdują się czujniki wyłącznie renomowanych producentów, jak Rain Bird, Hunter, Orbit.

Elektrozawory - ten element jest nierozerwalnie związany ze sterownikiem, który przekazuje informację na temat otwarcia bądź zamknięcia zaworów. Elektrozawory, jakie oferuje nasz sklep z nawadnianiem cechują się bardzo wysoką szczelnością.

Kolektory i śrubunki - są to części i akcesoria służące do łączenia elektrozaworów. Posiadamy w ofercie różne typy kolektorów, dzięki czemu możemy tworzyć moduły na nieokreśloną ilość elektrozaworów.

Studzienki - są to swojego rodzaju elementy chroniące inne, drobne części naszego systemu nawadniania. Nasz sklep z systemami nawadniającymi oferuje studzienki w kształcie prostokąta bądź okrągłe, w wielu rozmiarach do wyboru. Dodatkowo, pokrywa każdej studzienki ma kolor zielony, co skutecznie maskuje jej obecność wśród roślin.

Rury PE - oferujemy rury PE o dużej wytrzymałości na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Materiały, z których zostały wykonane, pozwalają na swobodny montaż zarówno na powierzchni, jak i pod nią. 

Linie kroplujące - wyróżniamy linie kroplujące z kompensacją ciśnienia oraz bez kompensacji ciśnienia. To rozróżnienie jest istotne przy wielkości obiektu, który ma zostać nawadniany. Linie kroplujące służą Właścicielom przez wiele lat, ponieważ są bardzo odporne na działanie promieni UV.

Taśmy kroplujące - taśmy kroplujące z powodzeniem wykorzystujemy zarówno w mniejszych ogrodach, jak i na większych polach uprawnych. Pozwalają na dostarczenie wody bezpośrednio do części korzeniowej naszych roślin, a nie zraszają jej od wierzchu. Ten sposób podlewania jest bardzo istotny dla wielu gatunków kwiatów. Jest to bardzo ekonomiczny system, dlatego warto go przemyśleć jeśli mamy w planie zakładanie nawadniania. Za pomocą taśm kroplujących możemy podawać również nawozy.

Złączki - to niezbędny element do łączenia większych części układu nawadniania. Złączki wykonane są najczęściej z polipropylenu lub ocynku. Różnią się techniką montażu a także trwałością, dlatego bardzo istotny jest dobry wybór tych elementów już na początku. W przypadku wątpliwości, nasi Pracownicy zawsze doradzają najlepsze rozwiązanie do Państwa instalacji.

Mikrozraszacze - ten produkt znakomicie sprawdza się w przydomowych ogródkach, szklarniach lub na innych, małych powierzchniach. Charakteryzuje się stosowaniem niskiego ciśnienia wody oraz małym zasięgiem, ale jednocześnie jest bardzo precyzyjny. Mikrozraszacze stosujemy również do zwiększenia wilgotności powietrza, jeśli rośliny tego potrzebują.

Filtry - ten element służy do zachowania czystości wody i podawania jej roślinom tak, aby była jak najwyższej jakości. Stosowanie wysokiej klasy filtrów wydłuża bezawaryjne działanie całego systemu nawadniającego. Możemy wyróżnić filtry dyskowe, siatkowe oraz żwirowe.

Pompy - jeśli nie mamy dostępu do wodociągów miejskich i nie możemy podłączyć do nich naszego systemu nawadniającego, konieczne jest zakupienie pompy, aby posiadać własne ujęcie wody. Pompy możemy podzielić na głębinowe oraz ssące. Nie musimy obawiać się wielkich wykopów w celu zamontowania pompy, ponieważ nowoczesne produkty są małych rozmiarów, co nie ustępuje ich wydajności. LUPUS posiada bardzo bogatą ofertę w zakresie samych pomp, jak i cały zestawów pompujących. 

Dozowniki - dzięki dozownikom mamy pewność, że nasze rośliny otrzymują właściwą dawkę nawozu oraz wody. Taka praca znacznie polepsza wielkość plonów, czy jednoczesnym małym nakładzie sił. Dozowniki możemy wykorzystywać w każdym systemie nawadniającym i są praktycznie bezawaryjne.

Systemy nawadniające oraz inne usługi firmy LUPUS - Ożarów Mazowiecki

Jak wynika z powyższego opisu, automatyczne systemy nawadniania składają się z wielu elementów. Aby wybrać najlepsze rozwiązanie do własnego ogrodu, niezbędne jest profesjonalne doradztwo. Zapraszamy Państwa do naszego punktu, który oferuje zarówno sprzedaż nawodnień jak i serwis nawodnień. Nasi fachowcy zaprojektują dla Państwa najbardziej wydajne rozmieszczenie systemów nawadniających, z zachowaniem należytych odstępów pomiędzy każdym elementem. Jesteśmy również w stanie zaplanować kilka sektorów, różniących się od siebie pod względem stopnia nawadniania. 

Jeśli w trakcie eksploatacji naszych produktów zdarzy się, że jakiś element zostanie zniszczony lub będzie pracował nieprawidłowo, nie muszą się Państwo martwić gdyż w naszej opiece posprzedażowej jest również naprawa nawodnień. Jesteśmy w stanie przywrócić prawidłowe działanie systemu bez zbędnej zwłoki, przy minimalnym zaangażowaniu Państwa w zaistniały problem. Gwarantujemy jednak, że wysoka klasa naszych produktów minimalizuje ryzyko usterek.

Stale rozwijamy się dla Państwa - LUPUS Ożarów Mazowiecki

Nasza firma zajmuje się nie tylko zakładaniem nawodnień. Aby móc zaoferować Państwu kompleksowe rozwiązania do ogrodu, wprowadziliśmy niedawno dodatkowe rozwiązania oraz usługi. Są nimi:

  • zakładanie trawników z siewu z rolki - sporządzenie oferty na ułożenie trawnika zawsze rozpoczynamy od analizy gleby, jaką Państwo posiadają w wyznaczonym miejscu. Dobieramy odpowiednie nawodnienie, aby stymulować wzrost roślin i utrzymanie trawnika w możliwie najlepszej kondycji. Tego rodzaju analiza wynika z naszego doświadczenia i skutkuje Państwa zadowoleniem, nawet po wielu latach użytkowania trawnika. 
  • wiercenie studni głębinowych - studnie głębinowe często mają więcej niż 10 metrów głębokości, dlatego do ich utworzenia potrzebny jest profesjonalny park maszynowy. Możemy wykonać dla Państwa odpowiednie odwierty niezależnie od parametrów terenu, czy rodzaju podłoża. Możecie Państwo zaufać naszemu doświadczeniu.
  • roboty koszące - automatyczne kosiarki z naszej oferty cieszą się niezwykłym powodzeniem wśród Klientów. Są doceniane za niezawodność, cichą pracę oraz duży zasięg działania po naładowaniu. Zaawansowane technologicznie roboty koszące posiadają specjalne aplikacje, w których możemy podzielić nasz ogród na sekcje i w każdej ustawić inną częstotliwość czy rodzaj koszenia. Sprzęty te nie wymagają żadnej ingerencji z naszej strony, poza systematycznym ładowaniem. Obok automatycznych systemów nawadniania, są nieocenioną pomocą przy utrzymaniu naszego trawnika w ładzie oraz dobrej kondycji. 

LUPUS to profesjonalny partner z wieloletnim doświadczeniem. Możecie Państwo z powodzeniem zaufać naszej wiedzy, doświadczeniu i zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom pasującym do każdego rodzaju terenu zielonego. Działamy w Warszawie i okolicach, a w szczególności w miejscowościach: Stare Babice, Podkowa Leśna, PruszkówMilanówek, Łomianki, Kampinos, Izabelin, Grodzisk Mazowiecki, SochaczewZąbki, Marki, LegionowoJabłonna, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Wilanów. W razie potrzeby, prowadzimy również doradztwo telefoniczne i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Możecie się Państwo zwrócić do nas z każdym problemem i zapytaniem dotyczącym działania automatycznego systemu nawadniania. Na wszystkie nasze rozwiązania udzielamy gwarancji gdyż jesteśmy pewni, że oferujemy najlepsze produkty. Zapraszamy do kontaktu z nami jeszcze dziś.

Najczęściej wyszukiwane frazy

  • koszenie trawy Ożarów Mazowiecki
  • trawa z rolki Ożarów Mazowiecki
  • zakładanie trawników Ożarów Mazowiecki
  • wiercenie studni głębinowych Ożarów Mazowiecki

Adres firmowy

LUPUS - Systemy nawadniające

ul. Warszawska 617
05-082 Wojcieszyn

Dane kontaktowe

tel. 22 487 16 44 - Sklep
tel. 794 004 400 - Projekty, Montaż
tel. 883 045 045 - Trawniki

Social media