Serwis i zakładanie automatycznych systemów nawadniania Piaseczno

LUPUS to sprawdzony partner oraz Twój doradca przy zakładaniu automatycznych systemów nawadniania. Posiadamy w ofercie systemy nawadniające dopasowane do potrzeb każdego Klienta. Słuchamy, projektujemy, montujemy. Działamy profesjonalnie i kompleksowo. Najczęściej obsługujemy stacjonarnie Klientów z Warszawy i okolic (czyli takich miejscowości jak: Stare BabicePodkowa Leśna, PruszkówMilanówekŁomianki, KampinosIzabelin, Grodzisk MazowieckiSochaczewOżarów MazowieckiZąbkiMarkiLegionowoJabłonna, Konstancin-JeziornaWilanów i innych), jednak zapraszamy do kontaktu również jeśli są Państwo z innej miejscowości. Jesteśmy w stanie umówić się na zakładanie nawadniania w dowolnym miejscu.

Systemy nawadniające nie tylko w prywatnych ogródkach - LUPUS Piaseczno

Faktem jest, że najwięcej zleceń otrzymujemy od właścicieli prywatnych posesji, którzy pragną uatrakcyjnić wygląd swojego ogrodu lub zdjąć z siebie ciężar właściwej pielęgnacji i odpowiedniego podlewania ogrodu. Dzięki naszym działaniom, rośliny otrzymują odpowiedni poziom wody i składników odżywczych i nigdy nie dochodzi do pomyłki w tej kwestii. Ku naszemu zadowoleniu, coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że nawadnianie ogrodu jest jedną z kluczowych spraw, jeśli już się na niego zdecydowaliśmy. Komu jeszcze możemy zaoferować automatyczne systemy nawadniania?

Obiekty sportowe

Mamy bogate doświadczenie w nawadnianiu boisk szkolnych, kortów tenisowych, pól golfowych oraz terenów jeździeckich. Potrafimy doradzić, jaka metoda nawadniania będzie najlepsza oraz ją zaprojektować i wykonać zgodnie z obowiązującymi normami. Na boiskach szkolnych oraz kortach tenisowych najczęściej montujemy zraszacze wynurzalne. Gdy są niepotrzebne, znajdują się pod ziemią. Oczywiście mogą być odpowiednio zakamuflowane (sztucznymi fragmentami darni). Tereny jeździeckie natomiast nawadniamy zraszaczami polowymi, które charakteryzują się większym zasięgiem działania. W tym wypadku jest to bezpieczne i bardziej efektywne rozwiązanie. 

Sady, szkółki drzew i krzewów, uprawy

Kolejnym bardzo popularnym miejscem, gdzie zakładamy automatyczne nawadnianie są wszelkiego rodzaju pola uprawne. Należą do nich: szklarnie i tunele, pola, szkółki drzew i krzewów, a także sady. Są to miejsca ze szczególnym zapotrzebowaniem na wodę, uwzględniającym indywidualne wymagania każdej rośliny. Zakładanie nawodnień w takich miejscach to również odpowiedzialność, ponieważ to od odpowiedniego stopnia nawodnienia zależą późniejsze plony. Współuczestniczymy więc w całym procesie wzrastania roślin i utrzymania ich w dobrej kondycji. 

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów, które wykorzystywane są podczas montażu naszych instalacji. Należą do nich w szczególności: deszczownie, mikrozraszacze, taśmy kroplujące, linie kroplujące, kroplowniki, a także zraszacze polowe. Urządzenia dostosowujemy do roślin, jakie chcemy uprawiać i do ich wymagań względem wody. Możemy zaoferować Państwu również specjalne dozowniki nawozowe. Pozwalają one dostarczyć do rośliny nie tylko nawodnienie, ale też wszystkie niezbędne mikroelementy odpowiedzialne za jej prawidłowy wzrost. Ponadto, jeśli woda na wybranym terenie nie jest dobrej jakości i obawiają się Państwo o jej użyteczność przy podlewaniu, możemy zastosować odpowiednie filtry, które w zdecydowanym stopniu polepszą jej parametry. W naszej ofercie znajdują się filtry dyskowe, filtry siatkowe oraz filtry żwirowe. Czym różnią się te elementy?

  • filtry dyskowe - nazywane są filtrami większego przepływu, a elementem filtrującym są plastikowe krążki,
  • filtry siatkowe - za filtrowanie odpowiada specjalna siatka, która jednocześnie ogranicza konieczność częstego czyszczenia,
  • filtry żwirowe - tutaj filtrację przeprowadza żwir.

Tereny miejskie

Tereny miejskie to najbardziej różnorodna grupa z dotychczas opisywanych. Współpracujemy z wieloma wspólnotami mieszkaniowymi oraz spółdzielniami, które zdecydowały się stworzyć przyjazną przestrzeń dla swoich mieszkańców (taką jak parki, place zabaw lub całe rozległe, zielone obszary). Niestety, tereny które mają do zaoferowania na ten cel wspomniane instytucje, często są zaniedbane, ze słabej jakości glebą i nieodpowiednim nasłonecznieniem. Stworzenie w nich zielonego zakątka z cieszącym oko kwiatostanem, to nie lada wyzwanie. Dodatkowym czynnikiem utrudniającym pracę, jest duży stopień zanieczyszczenia tego rodzaju gleb - często odpadami pobudowlanymi. 

Pierwszym krokiem przy pracy nad terenami miejskimi, jest oszacowanie stopnia zabrudzenia oraz dobranie roślin, które swoimi wymaganiami są w stanie sprostać danym warunkom. Po akceptacji tej kwestii przez Klienta, rozpoczynamy projektowanie nawadniania. Odpowiednio wykonany projekt jest bardzo ważny, ponieważ może w bardzo dużym stopniu polepszyć warunki bytowe wybranych roślin. Po realizacji projektu, przedstawiamy Klientowi sugerowane rozwiązania. Najczęściej oferujemy system nawadniania dokorzeniowego (RWS), który jest dedykowany dla drzew i krzewów. Dzięki temu systemowi, rośliny mogą pobierać wodę i substancje odżywcze nawet z bardzo ubogich gleb.

LUPUS Piaseczno - nasz sklep stacjonarny

Dla wszystkich tych, którzy zamiast kontaktu online preferują standardową wizytę w punkcie usługowym, stworzyliśmy nasz sklep z nawadnianiem. W sklepie możemy zaproponować Państwu oczywiście sprzedaż nawodnień, ale to również świetna okazja do obejrzenia naszych produktów na żywo. Znajdziecie tu Państwo szeroki wybór zraszaczy, dysz, sterowników, czujników, elektrozaworów, kolektorów, studzienek, różnego rodzaju rur, a także złączki, mikrozraszacze, pompy, dozowniki i inne akcesoria. Możemy na miejscu przeszkolić Państwa z systemu do obsługi nawadniania, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub coś sprawia trudność.

Nasz sklep z systemami nawadniającymi to również punkt, gdzie realizowana jest naprawa nawodnień (serwis nawodnień), jeśli zajdzie taka potrzeba. Na wszystkie nasze produkty i usługi udzielamy Państwu gwarancji. Warto jednocześnie wspomnieć, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo artykuły wyłącznie renomowanych producentów, takich jak Rain Bird, Irriga, Hunter, Unidelta.

Do sklepu szczególnie zapraszamy wszystkich, którzy poszukują oferty w Warszawie i okolicach, tj. blisko miejscowości Stare Babice, Podkowa Leśna, Pruszków, Milanówek, Łomianki, Kampinos, Izabelin, Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Ząbki, Marki, Legionowo, Jabłonna, Konstancin-Jeziorna i innych. Wszystkim pozostałym możemy zaoferować stały kontakt telefoniczny, a także pomoc w doborze odpowiedniej oferty online, poprzez nasz firmowy e-mail. Gwarantujemy, że jakość usługi i dobór produktów, będzie zawsze na takim samym, wysokim poziomie.

Pozostałe usługi oferowane przez LUPUS Piaseczno

Ponieważ stale podnosimy jakość oraz zakres naszych usług, postanowiliśmy zaproponować Państwu również poniższe rozwiązania, które są świetnym uzupełnieniem po założeniu automatycznych systemów nawadniania:

  • zakładanie trawników z siewu z rolki - to usługa, która cieszy się niesłabnącą popularnością od lat. Dysponujemy sporym doświadczeniem z zakładaniu trawników, profesjonalnymi pracownikami w tej dziedzinie oraz odpowiednimi materiałami. Jesteśmy w stanie drobiazgowo doradzić Państwu rodzaj trawnika, omówić jego pielęgnację i ustalić najlepszą porę do jego założenia. Na każdy trawnik udzielamy gwarancji i służymy radą w kolejnych sezonach po jego założeniu. Miarą naszego sukcesu jest odpowiednio przygotowane podłoże. Chcemy bowiem, aby cieszyli się Państwo trawnikiem przez wiele lat, a nie tylko jeden sezon. W szczególnych przypadkach, możemy zaoferować również położenie siatki przeciw kretom, która chroni przed zniekształceniem trawnika.
  • wiercenie studni głębinowych - to stosunkowo nowa usługa w ofercie, którą mogliśmy utworzyć dzięki posiadaniu odpowiedniego parku maszynowego. Wykonujemy odwierty w ogrodach przydomowych, do celu wykopania studni głębinowej, która może być dodatkowym lub jedynym źródłem wody w gospodarstwie domowym. Liczne badania wskazują na fakt, że woda wydobywana z odpowiednio przygotowanej studni, może być o wiele czystsza niż ta, którą pobieramy przez miejskie sieci wodociągów. Koszt wykopania studni relatywnie szybko się zwraca, a jego wysokość uzależniona jest od indywidualnych warunków terenowych w danym zleceniu. Chętnie wycenimy dla Państwa koszt wykonania odwiertów. 
  • roboty koszące - dysponujemy bardzo bogatą ofertą robotów koszących. Znajdziecie Państwo u nas zarówno podstawowe maszyny, które znakomicie spełniają swoje zadania w zakresie koszenia trawników, a także specjalistyczne i skomplikowane roboty, posiadające wiele dodatkowych funkcji. Roboty koszące to znakomity pomocnik w żmudnej pracy, jaką jest koszenie trawników. Po odpowiednim skonfigurowaniu pozwala Państwu odpocząć, samodzielnie wykonując swoją pracę. W większości robotów koszących możemy ustawić obszar działania i odpowiednie pory, a także wykluczyć tereny, na które robot nie ma mieć dostępu. Niektóre modele pamiętają również same o naładowaniu baterii i same wracają do stacji w odpowiednim momencie. Gwarantujemy, że bardzo docenią Państwo zakup robotów koszących.

LUPUS Piaseczno to Twój rzetelny Partner na lata 

Najczęściej wyszukiwane frazy

  • koszenie trawy Piaseczno
  • trawa z rolki Piaseczno
  • zakładanie trawników Piaseczno
  • wiercenie studni głębinowych Piaseczno

Adres firmowy

LUPUS - Systemy nawadniające

ul. Warszawska 617
05-082 Wojcieszyn

Dane kontaktowe

tel. 22 487 16 44 - Sklep
tel. 794 004 400 - Projekty, Montaż
tel. 883 045 045 - Trawniki

Social media