Serwis i zakładanie automatycznych systemów nawadniania Sochaczew

Automatyczne systemy nawadniania zyskują coraz większą popularność. Zarówno właściciele mniejszych, przydomowych ogródków, jak i duże wspólnoty mieszkaniowe czy administratorzy miejskich terenów zielonych dostrzegają, jak ważne są odpowiednio zamontowane i sprawnie działające systemy nawadniające.

Cieszymy się, że już od wielu lat obdarzają nas Państwo zaufaniem wybierając naszą firmę i nasze produkty. Doceniamy każdy kontakt i każde pytanie z Państwa strony. Zawsze chętnie doradzimy, wskażemy mocne i słabe strony w projekcie. Firma LUPUS zrealizowała z sukcesem wiele instalacji nawadniających, ponieważ główną dziedziną naszej działalności jest zakładanie nawadniania (nawadnianie ogrodu - o każdym rozmiarze). Swoje usługi oferujemy w Warszawie i okolicach, tj. Stare Babice, Podkowa Leśna, Pruszków, Milanówek, ŁomiankiKampinosIzabelin, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Ożarów MazowieckiZąbki, Marki, LegionowoJabłonna, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Wilanów. Jeśli chcesz cieszyć się wypielęgnowanymi i zdrowymi roślinami przez wiele lat, zapraszamy do współpracy z firmą LUPUS.

Jak stać się właścicielem automatycznego systemu nawadniania?

Abyśmy mogli zaoferować zakładanie nawadniania w konkretnym ogrodzie, ważne jest podanie nam kilku informacji.

Ciśnienie

Przede wszystkim należy zmierzyć ciśnienie w naszej instalacji. Jeśli nie mamy takiej informacji lub odpowiedniego urządzenia do mierzenia ciśnienia - poprośmy o dane dostawcę wody, powinniśmy je otrzymać dość szybko. Gdyby jednak okazało się to kłopotliwe, z pomocą może przyjść nasz instalator. Prawidłowe określenie ciśnienia jest bardzo istotne, ponieważ jeśli jest za wysokie, konieczne będzie zainstalowanie reduktora ciśnienia. 

Przepływ wody

W następnej kolejności należy przeliczyć przepływ w naszej instalacji. Można to zrobić samodzielnie, napełniając wiadro z wodą przy maksymalnym odkręceniu kranu. Istotny jest tutaj czas (w sekundach) w jakim wiadro zostanie napełnione. W razie problemów z wykonaniem tego zadania, nasz instalator również może wykonać taki pomiar.

Plan ogrodu

Ta czynność z pewnością będzie najbardziej pracochłonna. Zawsze prosimy, aby poświęcić na nią dłuższą chwilę, ponieważ tylko przy całym komplecie informacji jesteśmy w stanie zaplanować sprawne i efektywne nawadnianie. Do prawidłowego rozplanowania systemów nawadniających, niezbędne jest narysowanie planu ogrodu z zaznaczeniem dokładnej granicy działki, z naniesieniem domu. Istotne również są wszelkie zabudowania i ścieżki, tj. chodniki, domki gospodarcze, czy tarasy zainstalowane na ziemi. Najbardziej optymalną skalą takiego szkicu będzie 1:100 (opcjonalnie 1:200).

W miejscach, gdzie nie ma żadnych zabudowań, muszą zostać zaznaczone obszary, które mają być nawadniane (czyli te, gdzie znajdują się wszelkiego rodzaju krzewy, grządki, żywopłoty etc.) oraz te, w których zakładanie nawodnień nie jest potrzebne (np. tereny do zabawy dla dzieci). Będziemy również wdzięczni za informację, które z miejsc nawadnianych potrzebują więcej wody, a którym wystarczy sporadyczne podlewanie.

Wypełnienie formularza

W celu otrzymania wyceny systemu nawadniającego, wystarczy wysłać do nas opracowany plan wraz z informacjami o przepływie i ciśnieniu wody. Zadbamy o to, aby zaproponowane przez nas automatyczne nawadnianie uwzględniało wszystkie naszkicowane przez Państwa strefy, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami roślin. Prosimy pamiętać, że nasza pierwsza propozycja jest zawsze elastyczna. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, uwagi, zmiany.

Automatyczne systemy nawadniania - LUPUS Sochaczew

Nasze usługi to nie tylko sprzedaż nawodnień - prowadzimy również serwis nawodnień, który w razie potrzeby naprawi elementy, które tego wymagają lub przeprowadzi bieżącą konserwację. Czuwamy nad prawidłowym działaniem każdej zamontowanej przez nas instalacji. Możecie być Państwo spokojni. W razie potrzeby możemy zaproponować również modernizację lub rozbudowę naszych instalacji - są one do tego przystosowane. Podpowiemy także, jak zabezpieczyć wszystkie elementy na sezon zimowy i co trzeba zrobić przed pierwszym, wiosennym użyciem.

Dla naszych przyszłych i obecnych Klientów prowadzimy również sklep z nawadnianiem (sklep z systemami nawadniającymi), gdzie można otrzymać wszystkie niezbędne części i akcesoria do już zamontowanych systemów nawadniających. Oferujemy hurtową i detaliczną sprzedaż niezbędnej armatury, posiadamy produkty wyłącznie najwyższej jakości od renomowanych producentów, takich jak: Hunter, Rain Bird, Unidelta, Irriga.

Systemy nawadniające nie tylko dla domu - LUPUS Sochaczew

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami w branży, możemy zaoferować produkty również dla obiektów wielkopowierzchniowych, takich jak: pola golfowe, boiska szkolne, czy tereny jeździeckie. Oferujemy ponadto niezawodne systemy dla miejsc, gdzie rośliny potrzebują szczególnego traktowania, tj. sady, szkółki drzew, szklarnie, pola uprawne.

Szczególnie dla tych ostatnich, odpowiednia ilość wody jest niezbędna do zwiększania plonów. Jeśli woda, którą dysponujemy nie jest odpowiedniej jakości i nie wystarcza naszym roślinom - firma LUPUS proponuje specjalne filtry, stanowiące gwarancję wydłużonej żywotności systemu nawadniającego.

Współpracujemy również ze wspólnotami mieszkaniowymi. Zakładamy systemy nawadniające na placach zabaw oraz w parkach miejskich. I choć najczęściej spotykamy się ze słabej jakości glebą w takich miejscach, to zawsze możemy zaproponować odpowiednie rozwiązania, zwiększające przepustowość samej gleby oraz tym samym polepszające warunki rozwoju roślin. A w ramach obsługi posprzedażowej, w ofercie zawsze znajduje się także naprawa nawodnień.

LUPUS Sochaczew - systemy nawadniające i nie tylko

Podczas zdobywania doświadczenia przez ostatnie 15 lat i w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych Klientów, rozszerzyliśmy ofertę o kilka dodatkowych usług.

Zakładanie trawników

Oferujemy zakładanie trawników z siewu z rolki. Pierwszym krokiem przed założeniem trawnika, powinna być profesjonalna ocena stanu gleby, sprawdzenie jej parametrów i wilgotności. Jeśli odpowiednio oszacujemy wszystkie te elementy, możemy zaproponować idealnie dopasowany system nawadniający wraz z pasującym trawnikiem. Ponieważ przykładamy bardzo dużą wagę do wstępnej fazy projektowej, nasze realizacje cieszą się w późniejszym okresie bardzo dużym uznaniem. Zarówno położenie trawnika z siewu, jak i położenie trawnika z rolki wymaga odpowiednich wstępnych zabiegów, o czym każdorazowo informujemy przed rozpoczęciem prac.

Wiercenie studni głębinowych

Stosunkowo od niedawna w naszej ofercie znajduje się także wiercenie studni głębinowych. Należy pamiętać, że przed przystąpieniem do prac musimy zapoznać się z parametrami działki. Studnia musi zostać wywiercona w odpowiedniej odległości od zabudowań oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Istotne jest też położenie granicy działki. Wycenę prac w tym zakresie możemy przygotować po dokładnym zapoznaniu się z obszarem, na którym należy wykopać studnię oraz z głębokością, jakiej Państwo oczekują.

Roboty koszące

W naszej ofercie znajdują się najlepszej jakości roboty koszące. To inaczej zwane automatyczne kosiarki, które pozwalają nam na skoszenie trawnika bez żadnego wysiłku z naszej strony. Najprostsze roboty koszące najlepiej sprawdzą się na gładkich, jednolitych podłożach wyłożonych równą trawą - wtedy bez problemu dotrą we wszystkie miejsca i w stosunkowo krótkim czasie wykonają swoją pracę. Istnieją jednak na rynku również bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia, które poradzą sobie również wtedy, kiedy mamy w ogrodzie wyznaczone ścieżki, kostkę, czy nierówności. Ponadto, roboty koszące mogą mieć ustalony obszar działania i nigdy nie wyjadą poza jego obręb. Funkcji oraz ustawień nowoczesnych robotów jest bardzo dużo, dlatego z pewnością każdy dopasuje urządzenia idealne do własnych potrzeb. A samo sterowanie funkcjami robotów jest bardzo proste i możemy je wykonać z poziomu smartfona.

LUPUS Sochaczew - zakładanie nawadniania i produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Szeroki wybór naszych produktów i usług sprawia, że stale powiększamy grono naszych Klientów. Już od ponad 15 lat rozwijamy się sprzedając automatyczne systemy nawadniające. Wiedza, którą zdobywamy, pozwala nam na uzupełnianie oferty o kolejne produkty, powiązane z tematyką ogrodów i nawadniania.

Stale powtarzamy, że dla nas ważny jest każdy Klient, niezależnie od rodzaju i wielkości powierzchni, na której mamy zainstalować system nawadniający.

Udzielamy gwarancji na wszystkie produkty, które zostaną zakupione w naszym sklepie oraz na wszystkie usługi świadczone przez naszych instalatorów. Jesteśmy świadomi, że tylko tak kompleksowa obsługa daje pozytywną ocenę Klientów.

Współpracujemy również z firmami zajmującymi się instalacją systemów nawadniających - zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami.

Działamy na terenie województwa mazowieckiego, szczególnie w Warszawie i okolicach, najczęściej są to miejscowości: Stare Babice, Podkowa Leśna, Pruszków, Milanówek, Łomianki, Kampinos, Izabelin, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew.

Skontaktuj się z nami - już dziś wykonamy projekt instalacji i doradzimy najlepsze rozwiązania dla Twojego ogrodu.

Najczęściej wyszukiwane frazy

  • koszenie trawy Sochaczew
  • trawa z rolki Sochaczew
  • zakładanie trawników Sochaczew
  • wiercenie studni głębinowych Sochaczew

Adres firmowy

LUPUS - Systemy nawadniające

ul. Warszawska 617
05-082 Wojcieszyn

Dane kontaktowe

tel. 22 487 16 44 - Sklep
tel. 794 004 400 - Projekty, Montaż
tel. 883 045 045 - Trawniki

Social media