Seria I

Seria I

PROSTOTA I WYDAJNOŚĆ

Seria “I”, idealna do małych ogrodów, gwarantuje wysoką efektywność i doskonałą wydajność. Cicha, praktyczna, lekka i kompaktowa. Łatwa w transporcie. Niewielkie rozmiary sprawiają, że jest zwinna i zdolna do manewrowania na małych powierzchniach. Łatwa i szybka obsługa, zaawansowana technologia, zasilanie akumulatorami litowo-jonowymi - wszystko to zapewnia kompleksowe zarządzanie ogrodem i doskonałe rezultaty koszenia. Kosiarka jest w stanie pracować nawet na mniej wymagających powierzchniach, radząc sobie z pochyłościami do 45%. Aplikacja mobilna umożliwia lokalne (za pośrednictwem Bluetooth) lub zdalne (z wykorzystaniem modułów GSM-GPS, w modelach “S”) zarządzanie robotem.

  • Filtruj

Advanced search

 

MAPOWANIE OGRODU Sat Dynamic Memory Cut

 

Roboty Wiper Premium są odpowiednie dla każdego rodzaju trawnika. Z łatwością radzą sobie z nierównym terenem, z wzniesieniami i różnicami poziomów. Mocne silniki wytwarzane w Europie pozwalają uzyskać bardzo dobrą przyczepność, która umożliwia robotowi bezproblemowe koszenia na nieregularnym, nierównym terenie i nachyleniu do 75%, zapewniając równomierne pokrycie obszaru koszenia również dzięki doskonałej wydajności cięcia.

Zaawansowane algorytmy pracy, przy wykorzystaniu systemu GPS oraz systemu „Sat Dynamic Memory Cut”, pozwalają robotom Wiper Premium na wykrywanie i mapowanie całej powierzchni trawnika, co skutkuje równomiernym pokryciem na każdym obszarze, przy jednoczesnym skróceniu czasu koszenia całej powierzchni. Wiper Premium sprawi, że Twój ogród będzie w idealnym stanie, a Ty będziesz mógł cieszyć się wolnym czasem.  

 

+INFINITY

System, który pozwala na pracę w zespole.

Innowacyjny system nawigacji, który umożliwia wielu robotom koszącym zarządzanie tym samym obszarem w inteligentny i zintegrowany sposób.

Pracuje w każdych warunkach

Wszystkie nasze roboty mogą pracować w deszczu i są wyposażone w ochronę przed strumieniami wody IPX.

Wiper Premium to zaawansowany robot przeznaczony do pracy w każdych typowych warunkach pogodowych. Czujnik deszczu, który można ustawić w zależności od potrzeb, automatycznie zarządza pracą robota. Dzięki temu Twój trawnik będzie idealnie skoszony i zadbany.

Close

  • Switch to grid layout
  • Swtich to table layout
Kategoria: Seria I
Art.: 170

  4 795,93 zł (netto) 5 899,00 (brutto)  

Kategoria: Seria I
Art.: I100S

  6 503,25 zł (netto) 7 999,00 zł (brutto)

Kategoria: Seria I
Art.: I130S

  7 234,96 zł (netto) 8 899,00 zł (brutto)  

Kategoria: Seria I
Art.: I100R

  6 340,65 zł (netto) 7 799,00 zł (brutto)

Adres firmowy

LUPUS - Systemy nawadniające

ul. Warszawska 617
05-082 Wojcieszyn

Dane kontaktowe

tel. 22 487 16 44 - Sklep
tel. 794 004 400 - Projekty, Montaż
tel. 883 045 045 - Trawniki

Social media